WeAsist Nedir ?

WeAsist Nedir ?

Ülkemizde son yıllarda hızla yükselen iş alanlarından birisi de fotoğrafçılık. Bizler de kendi düğün organizasyonlarımızda dış mekan fotoğrafçılığı ile tanışmış olduk. Kendi aldığımız hizmetlerden yola çıkarak sektörün düşünülmeye ve çözüm üretilmeye ihtiyacı olduğunu düşündük. İlk olarak sektör içinden gerekli istişarelerde bulunarak kanaatimizi teyit etmiş olduk. 2018 yılında bir fikir olarak çıktığımız bu yolculuk, 1 yılın sonunda ürün şekline dönüştü.

Sonunda ortaya web & mobil uygulamamız olan WeAsist Online Fotoğrafçı Asistanı'nı çıkarmış olduk. Ürünü her fotoğrafçı için kendi firmaları adına 1 web sitesi, 1 android ve 1 iOS mobil uygulama şeklinde sunduk. Satış aşamalarında çoğunlukla yüzyüze görüşmeler yaptık. Yaklaşık 200 fotoğrafçıyı ziyaret ettik. Geri dönüşleri önemsedik ve ürünümüzü aynı zamanda bir portal şeklinde hazırlamak için çalışıyoruz.

Amacımız öncelikle fotoğrafçılarımızın iş yükünü hafifletmek, daha yönetilebilir bir iş süreci sağlamak; gelin&damat adaylarımızın daha konforlu ve daha keyifli bir süreç yaşamalarını sağlamaktır. Ürünümüz uluslararası rakiplerinden bir çok özellikleriyle üstün konumdadır. Küresel ölçekte fotoğrafçılar tarafından tercih edilmek ve ülkemiz adına rekabete dahil olmak istiyoruz.